Podziekowania


Podziękowanie
Wpisany przez Administrator strony Rafał   

Podziękowanie

Jak można było z pewnością zauważyć w minioną sobotę, to jest 12 września bieżącego roku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie Koncert Charytatywny w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. Nasza Fundacja miała to szczęście, że brała czynny udział w tym wielkim święcie placówki. Dzięki pomocy, wsparciu i zrozumieniu Tomaszowskiej komendy Policji, mieliśmy możliwość spełnić prośbę Pani Dyrektor Marty Niemczyk i zorganizować dla dzieciaków zajęcia na naszym Pasiku. Cieszymy się bardzo, że wszystko się udało i wspólnie w to sobotnie popołudnie podarowaliśmy podopiecznym placówki oraz Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Autyzmem "Iskierka" odrobinę radości.
Dziękujemy serdecznie wszystkim za wspólną zabawę
Zarząd Fundacji "Mogę Więcej"

 

 
Podziękowanie dla wolontariuszy

Pragnę wyrazić ogromne podziękowania wspaniałym wolontariuszom, którzy pomagali przy oprowadzankach konnych na Muszli 01.07.2012r.,tj. Nataszce Klimek i Jej Tacie, Oli Derewenda i Jej Rodzicom, Oli Chwalińskiej oraz Marcie Pietrzyk i Jej Rodzicom. Szczególne podziękowania pragnę wyrazić także Panu Czarkowi Klimkowi, za zrobienie i przekazanie zdjęć.


Serdecznie dziękuję wolontariuszom, którzy pomagali przy oprowadzankach konnych na słonecznym pikniku rodzinnym 20.05.2012r., czyli: Oli Derewenda, Oli Chwalińskiej, Filipowi Chwalińskiemu, Bartusiowi Piecho i Marcelowi, oraz szczególne podziękowania dla Renaty Piecho, Marty Pietrzyk i dla Pana od kucyka.


Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy oprowadzankach na Spalskim Hubertusie 16.10.2011r., a w szczególności: Ola Derewenda i Jej Rodzicom, Kai Smolak i Oli Ch., Tacie Nataszki i gimnazjalistkom Patrycji Gajek i Idze Śmigiel, ponieważ jak się okazało musiały poświęcić na nie sporo czasu. Serdecznie dziękuję!

 

Bardzo dziękuję wolontariuszom, dzięki którym nasza fundacja mogła uczestniczyć 11.09.2011r. w pikniku "Lokalni Niebanalni" oraz w Festynie na Muszli, czyli: Paulinie Lesiak, Anice Nowak, Nataszce Klimek i Jej Tacie, Oli Derewenda, Kai Smolak, Oli Chwalińskiej, Martynce Krawczyk i Iwonce. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!

 

Prawie wszystkie działania fundacyjne nie miałyby szans powodzenia, gdyby nie cudowni wolontariusze, którzy nam pomagają. Dlatego tym razem chcę wyrazić ogromne podziekowanie Paulinie Lesiak i Idze Śmigiel za pomoc przy opoczyńskiej (29.05.2011r.) prezentacji hipoterapii i dogoterapii oraz oczywiście Ani i Rafałowi. Bardzo dziękuję!

 

Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować wolontariuszce Nataszce Klimek i Jej Rodzicom, tym razem za pomoc przy festynie na Muszli (22.05.2011r.) oraz Marcie, Grzesiowi i Gosi Pietrzyk. Bardzo też dziękuję Ani  i Rafałowi za bezinteresowną pomoc przy oprowadzankach oraz oczywiście Darii i Anicie za prezentację psów.

 

Dziękujemy naszym wolontariuszom: Idze Śmigiel, Patrycji Gajek oraz Nataszce Klimek i Jej Rodzicom, za ogromną pomoc podczas bogusławickich oprowadzanek konnych (01-05-2011r.). Dzięki Wam mogliśmy je zrganizować! Bardzo dziękuję również Darii Dębiec i Anicie Nowak, za wspaniałe zaprezntownie naszych psów: Bena i Magnata.

 

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się do pomocy przy prezentacji naszej fundacji na pikniku organizacji pozarządowych 12 września 2010 roku. Szczególne podziękowania dla Marty, Grzesia, Bartka i Gosi Pietrzyk, a także dla Darii Dębiec, Ewy Grad i Nataszki Klimek.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszkom:  Kasi Woźniak, Marcie Kowalczyk oraz Karolinie z Bełchatowa za pomoc  przy niedzielnych (02-05-10r.) oprowadzankach w Bogusławicach. Dziękujemy i  polecamy się  również na przyszłość!

 

Gorące podziękowania także dla Rodziców i Brata Marty Pietrzyk, oraz Mamy Kasi Woźniak, za pomoc przy promocji fundacji w Bogusławicach (02-05-10r.)

 
Podziękowania

Pragnę wyrazić ogromne podziękowania SUPER FOTO SULEJ w Tomaszowie Maz. za nieodpłatne wywołanie zdjęć z hipoterapii, dzięki czemu mogliśmy je zaprezentować na niedzielnym (09.09.2012r.) pikniku organizacji pozarządowych "Lokalni Niebanalni". Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję!

 

Wspaniali ludzie o Wielkim Sercu się zdarzają! Na pewno do tego grona można zaliczyć Pana Tomasza Sławika właściciela hodowli psów Adekatos Poland FCI, który za symboliczną złotówkę przekazał nam cudownego goldena retrievera (Boby Adekatos Poland FCI), który będzie, oczywiście po przejściu odpowiednich szkoleń dgoterapeutą. Jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni!

 

Dziękuję Danielowi Rybakowi i Jego Mamie za przekazanie kilku sztuk akcesorii jeździeckich na rzecz naszej fundacji. "Dobro zawsze powraca", jeszcze raz dziękuję!

 

Dziękujemy Pani Anecie Ostrowskiej (właścicielce Bogusławic), za umożliwienie zorganizowania przez naszą fundację oprowadzanek konnych, podczas zawodów 1 maja 2011r. Dzięki temu możemy pomóc Tym, którzy najbardziej tego potrzebują, czyli niepełnosprawnym dzieciom. Bardzo, bardzo dziękujemy za Wspaniały Gest i dobrą wolę!

 

Pragniemy podziękować Uli Kozłowskiej za pomoc w działaniach i promocjach fundacji oraz za przekazanie kasku, z którego będą mogli korzystać nasi podopieczni. Bardzo Dziękujemy!

 

Bardzo serdecznie i gorąco pragniemy podziękować Państwu Dorocie i Ewarystowi Stefańskim, za Dar Serca, okazany poprzez podarowanie siodła na rzecz naszej fundacji. Dzięki temu darowi, będziemy mogli prowadzić dla naszych chętnych podopiecznych, również jazdy terapeutyczne, które także mają ogromny wpływ na rehabilitację. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy Wszystkiego Dobrego!

 

"Dobro zawsze powraca" Serdeczne podziękowania dla Gosi Śmigiel, za bezinteresowną pomoc, okazane serce  i ogromną hojność. Bardzo, bardzo dziękujemy i życzymy w nowym miejscu zamieszkania Wszystkiego co Najlepsze dla Całej Rodzinki oraz Arisy.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Arturowi Łaskiemu, właścicielowi Studia Reklamy MAXIGRAF za pełen profesjonalizm, oraz życzliwe podejście i zrozumienie naszych potrzeb. Bardzo dziękujemy!

 

Dziękujemy Pani Jolancie Kulling, właścicielce hodowli Diamantecane Labrador Retriever, za nieodpłatne przekazanie dwóch hodowlanych psów, nadających się do dogoterapii.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Tadeuszowi Głoskowskiemu, dyrektorowi Stada Ogierów w Bogusławicach, za umożliwienie zorganizowania oprowadzanek konnych, podczas odbywających się na terenie stada zawodów jeździeckich, w dniu 02-05-10r.
Dziękujemy i mamy taką cichą nadzieję, że to stanie się już tradycją!