Aktualności


Dzień dziecka w ORDN

04.06.2016r. braliśmy udział, wspólnie z Ośrodkiem Hipoterapii i Jazdy Konnej "Fortuna", w oprowadzankach konnych, organizowanych dla dzieci w ramach "Dnia Dziecka", na terenie Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Maz. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy przyczynić się do uśmiechu na twarzach dzieci jeżdżących na Pasiku i Figlarce.

Dziękujemy wolontariuszom, pomagającym w przejażdżkach: Klaudii, Tomkowi i Rafałowi.

 

 
Piknik Rodzinny

29 maja  na Przystani w Tomaszowie Maz odbył się Piknik Rodziny z okazji Dnia Matki i Dziecka. Podczas pikniu, przy naszym stoisku można było wziąć udział w konkursie na najlepsze hasło dotyczące hipoterapii lub naszej fundacji. Dzieci biorące udział w konkursach miały możliwość wygrania atrakcyjnych nagród,wśród nich darmowy przejazd autobusem PKS nad morze, a także maskotka miś Fiero. Licznie przybyli mieszkańcy miasta chętnie kupowali bilety uprawniające do przejażdżki koniem. Stoisko Hipoterapii cieszyło się dużym powodzeniem.

Pragniemy bardzo gorąco podziękować Beatce Piwowarskiej, która po raz kolejny o nas nie zapomniała i tak wspaniale potrafiła o nas mówić, wszystkim sponsorom, którzy przekazali nagrody dla dzieci oraz bardzo dziękujemy również wolontariuszom: Filipowi, Oli, Tomkowi, Bartkowi i Rafałowi, za pomoc przy organizacji przejażdżek konnych.

Chcemy też podziękować Janinie Bogdańskiej z Ośrodka Hipoterapii i Jazdy Konnej "Fortuna", za pomoc przy oprowadzankach na naszym fundacyjnym Pasiku, który obecnie przebywa w w/w ośrodku, w ramach wzajemnej współpracy.

Na koniec pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, którzy wsparli działania fundacji symboliczną cegiełką. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, ponieważ dzięki Wam możemy pomagać innym.

 
Ważne informacje!

Bardzo miło jest nam poinformować, że po dłuższej przerwie, spowodowanej nieodpłatnym użyczeniem fundacyjnego konia hipoterapeuty Pasikonika, Ośrodkowi "Fortuna" w Tomaszówku, znowu możemy prowadzić na nim zajęcia hipoterapii, tym razem dzięki współpracy z Przedszkolem Raj-landia2.

Zatem serdecznie zapraszamy na hipoterapię, na fundacyjnym Pasiku i przedszkolnej Rajce, do Przedszkola Raj-landia2, przy ulicy Lewej 10 w Tomaszowie Maz. Zajęcia prowadzi instruktor hipoterapii, Renata Chwalińska, więcej informacji i zapisy, pod nr telefonu 506 062 785.